WITAMY DOM POKOJE KUCHNIA CENNIK WARTO ZOBACZYĆ ATRAKCJE GALERIA KSIĘGA GOŚCI NEWSY KONTAKT
 • 1

  Kuchnia slow food

 • 2

  Magia tradycji

 • 3

  Chleb na zakwasie

 • 4

  Domowe wypieki

W naszej kuchni staramy się wykorzystywać składniki dobrej jakości, serwować dania smaczne, lekkie, zgodne z ideą slow food. Korzystamy ze starych zeszytów naszych babć inspirując się kuchnią regionalną, ale wykorzystujemy też przepisy mistrzów dostępne za pośrednictwem książek i mediów.

Zioła z zielnika za oknem, warzywa z ogródka, jajka z własnego kurnika, nabiał z mleka od krówek pasących się po sąsiedzku - tak jemy na co dzień i takie produkty serwujemy naszym gościom.

 

 

Śniadanko podawane jest do stolika, składa się z wiejskich wędlin, serów, warzyw, gorącego dania. Zwykle do śniadania podajemy również coś na słodko, np. sezonowe owoce lub domowe wypieki.

Obiadokolacja składa się z zupy, dania głównego oraz domowego kompotu/soku z owoców z naszego ogródka.

Staramy się gotować zgodnie z porami roku, czyli używać produktów, na które właśnie jest sezon - szparagi, truskawki, słodki zielony groszek, młode marchewki, dynie, kurki, prawdziwki - serwujemy, gdy dojrzewają lub pojawiają się w najbliższej okolicy.

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby spróbować ciekawej kuchni w okolicy lub też planują późny powrót z górskich wypraw - możemy polecić sprawdzone i niedrogie restauracje w okolicy serwujące dobrą, miejscową kuchnię bazującą na świeżych rybach i dziczyźnie.

Istnieje również możliwość samodzielnego przygotowania posiłku - do dyspozycji gości mamy zadaszony szałas z grillem, miejsce na ognisko oraz wszelkie potrzebne utensylia.

 

CENY

Śniadanko: 20 PLN/osoba

Obiadokolacja: 35 PLN/osoba

Kolacja biesiadna dla większej grupy: od 70 PLN/osoba

 

RABATY

Dzieci do 10 lat - wyżywienie z rabatem 50%.