WITAMY DOM POKOJE KUCHNIA CENNIK WARTO ZOBACZYĆ ATRAKCJE GALERIA KSIĘGA GOŚCI NEWSY/LINKI KONTAKT
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 4
  • 4

Chata Morgana – Noclegi na Dolnym Śląsku.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa 10 pokoi,

na które składa się

5 pokoi dwuosobowych oraz 5 pokoi rodzinnych.

 

 

Pokoje dwuosobowe - w każdym pokoju łóżko podwójne (małżeńskie) oraz łóżko pojedyncze, łazienka.

 

Pokoje rodzinne - dwukondygnacyjne, z antresolą - w każdym pokoju łóżko podwójne (małżeńskie) oraz

 

3 lub 4 łóżka pojedyncze, łazienka.

 

Pokoje wpisane są w bryłę XIX-wiecznego poniemieckiego gospodarstwa, do ich urządzenia staraliśmy

się wykorzystać materiały dostępne w najbliższej okolicy - stare elementy drewniane, kamień, cegłę,

odnowione meble z lokalnych targów staroci.

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
   

 
   

 
   

 

Chata Morgana noclegi dolnośląskie

Chata Morgana - agroturystyka w górach Kaczawskich oferuje noclegi w dolnośląskiem dla rodzin z dziećmi, miłośników wypraw górskich, dla ciekawych fascynującej historii tego regionu. Znajdziecie tu Państwo liczne średniowieczne zamki, zabytki kultury sakralnej, pałace, wille należące niegdyś do miejscowej arystokracji, świadczące o bogatej historii tej części Sudetów.

Chata Morgana należy do Sudeckiego Towarzystwa Turystyki Wiejskiej oferującego sprawdzone noclegi na Dolnym Śląsku w gospodarstwach agroturystycznych i pensjonatach.

Można znaleźć nas również na stronach największej bazy noclegowej w Polsce Meteor.pl.

Jeśli szukacie Państwo noclegów na Dolnym Śląsku w okolicach Bolkowa, Jawora, Strzegomia, Jeleniej Góry – zapraszamy do nas.
Chata Morgana to świetna baza wypadowa i miejsce skąd można wyruszyć, by odkrywać Dolny Śląsk. Chętnie pomożemy Państwu w opracowaniu planów wycieczek. Jesteśmy zaopatrzeni w mapy, przewodniki, informatory turystyczne, które udostępniamy na życzenie gości.

Chata Morgana - noclegi na Dolnym Śląsku.

Przytulne, kameralne wnętrza naszej chaty w górach zapewnią wygodę podczas pobytu rodzinom z dziećmi, parom, grupom znajomych i wszystkim, którzy poszukują noclegów na Dolnym Śląsku. Posiadamy 10 pokoi: pięć 2-osobowych i pięć rodzinnych.

Pokoje dwuosobowe posiadają podwójne (małżeńskie) łóżko lub 2 łóżka pojedyncze, prywatną łazienkę, bezpłatny dostęp do WiFi.

Pokoje rodzinne posiadają antresolę i wyposażone są w łóżko małżeńskie oraz 2-3 łóżka pojedyncze, mają prywatną łazienkę i darmowy dostęp do WiFi.

Chata Morgana na Dolnym Śląsku to miejsce położone w bardzo małej miejscowości, gdzie nie słychać samochodów, gdzie cywilizacja jest gdzieś na uboczu.. Tu słychać śpiew ptaków, nocą świecą gwiazdy, pachną kwiaty w ogrodzie. W okolicy Chaty Morgana mieszka kilku pasjonatów naturalnej, dobrej kuchni, można więc przejechawszy zaledwie kilka kilometrów zjeść ciekawe dania doceniane w profesjonalnych przewodnikach kulinarnych. Chętnie udostępniamy naszym gościom wszelkich informacji potrzebnych, aby w naszej okolicy poczuli się jak u siebie:)

 

Chata Morgana na Dolnym Śląsku - noclegi w Sudetach