WITAMY DOM POKOJE KUCHNIA CENNIK WARTO ZOBACZYĆ ATRAKCJE GALERIA KSIĘGA GOŚCI NEWSY/LINKI KONTAKT
 • 1

  Chata - widok z łąki

 • 2

  Nasze drzwi są zawsze otwarte

 • 3

  Jesienne klimaty

 • 4

  W pubie sączy się muzyka

Przygotowaliśmy dla Państwa 10 pokoi gościnnych urządzonych w klimacie rustykalnym. W każdym pokoju wygodne podwójne łóżko, łazienka oraz bezpłatny dostęp do internetu. Do dyspozycji gości mamy również obszerną wiatę z paleniskiem i miejscem na grilla.

Za domem ogród z drzewami owocowymi, boisko do siatkówki, piłki nożnej, basen oraz stół do tenisa - wszystko na otwartym terenie z widokiem na pobliskie wzgórza i lasy.

 

Do renowacji domu użyliśmy starych belek, kamieni z pobliskich pól, materiałów dostępnych w naturze. Tu możecie Państwo posiedzieć przy kominku, pograć w bilard tudzież spróbować swoich sił grając na kongach.

 

Chata Morgana to miejsce, gdzie czas płynie wolniej, gdzie pod powałą suszy się lawenda, gdzie można poleżeć na hamaku i pomyśleć o niebieskich migdałach...

Zapraszamy serdecznie.

 

Agroturystyka Sudety
Dom w górach Kaczawskich

Chata Morgana

Chata Morgana w górach Kaczawskich - noclegi w pokojach z łazienkami. Na terenie basen, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, plenerowy tenis stołowy, bilard, piłkarzyki. Dla osób, które chciałyby powylegiwać się w słońcu – łąka, ogród kwiatowy, leżaki, hamaki.
W ogródku warzywnym pyszności na wyciągnięcie ręki – słodki groszek, świeże cukinie i kabaczki, kolorowe kapusty, sałaty, szpinak, młode marcheweczki. Na życzenie gości pieczemy chleb na zakwasie, którego można skosztować przy dźwiękach ballad kaczawskich, przy ognisku.

Wypoczynek w górach Kaczawskich

Chata Morgana zaprasza na aktywny wypoczynek z dziećmi w górach Kaczawskich. Góry Kaczawskie inaczej zwane Krainą Wygasłych Wulkanów to najstarsze pasmo górskie w Sudetach. Występuje tu ogromna ilość unikalnych minerałów – od agatów, ametystów po oliwiny i kryształy górskie. Chata Morgana organizuje wyprawy w poszukiwaniu minerałów – świetny sposób na aktywny wypoczynek z dziećmi.

Gdzie na wakacje 2017? W góry Kaczawskie w Sudetach.

Góry Kaczawskie w Sudetach Zachodnich to idealne miejsce na aktywny wypoczynek – rowery, wędrówki po górach, nordic walking, wspinaczka skałkowa, a w zimie narty biegowe, zjazdowe oraz jazda na sankach. Chętnie pomagamy naszym gościom w wyborze odpowiednich tras na wycieczki i wyprawy, posiadamy niezbędnie mapy i przewodniki.

Zabytki Dolnego Śląska

Chata Morgana - baza wypadowa dla osób zainteresowanych historią i zabytkami Dolnego Śląska. Ciekawe miejsca w pobliżu Chaty Morgana – zamek Bolków, zamek Świny, Kościół Pokoju w Jaworze, pałac Łomnica, średniowieczna wieża rycerska w Siedlęcinie, kościół św. Jana i Katarzyny Aleksandryjskiej w Świerzawie, Dolina Pałaców i Ogrodów, zamek Książ... Więcej informacji o zabytkach Dolnego Śląska na podstronie „Warto zobaczyć” .

Kraina Wygasłych Wulkanów

Góry Kaczawskie w Sudetach Zachodnich to ciekawe miejsce pod względem przyrodniczym i geologicznym – salamandry w wilgotnych wąwozach, muflony na zboczach wygasłych wulkanów.

Warto zobaczyć: Ostrzyca (Śląska Fujiyama), Czartowska Skała, Radzimowice z piękną panoramą i starymi sztolniami, Wilcza Góra z Bazaltową Różą, Organy Wielisławskie oraz miejsca występowania agatów – Lubiechowa i Piekiełko na zboczu góry Wołek.

Wakacje na Dolnym Śląsku

Chata Morgana agroturystyka w Sudetach Zachodnich, góry Kaczawskie – niezapomniane wakacje dla rodzin z dziećmi – warsztaty ceramiczne, wyprawy w poszukiwaniu agatów, wyprawy rowerowe, odkrywanie średniowiecznych zamków, aktywne stanowiska archeologiczne, a po powrocie z eskapad... basen, leżaki na łące, ping-pong, siatkówka i nasze Łemblej:)

Agroturystyka Sudety - Dolny Śląsk - nie do opowiedzenia, do zobaczenia..