WITAMY DOM POKOJE KUCHNIA CENNIK WARTO ZOBACZYĆ ATRAKCJE GALERIA KSIĘGA GOŚCI NEWSY/LINKI KONTAKT
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 4
  • 4

 

Chata Morgana – Noclegi na Dolnym Śląsku.

Przygotowaliśmy dla Państwa 10 pokoi, w tym 5 pokoi dwuosobowych oraz 5 pokoi rodzinnych.

Przytulne, kameralne wnętrza naszej chaty w górach zapewnią wygodę podczas pobytu rodzinom z dziećmi, parom, grupom znajomych i wszystkim, którzy poszukują noclegów na Dolnym Śląsku. Posiadamy 10 pokoi: pięć 2-osobowych i pięć rodzinnych. Pokoje wpisane są w bryłę XIX-wiecznego poniemieckiego gospodarstwa, do ich urządzenia staraliśmy się wykorzystać materiały dostępne w najbliższej okolicy - stare elementy drewniane, kamień, cegłę, odnowione meble z lokalnych targów staroci.

Pokoje dwuosobowe posiadają podwójne (małżeńskie) łóżko lub 2 łóżka pojedyncze, prywatną łazienkę, bezpłatny dostęp do WiFi.

Pokoje rodzinne posiadają antresolę i wyposażone są w łóżko małżeńskie oraz 2-3 łóżka pojedyncze, mają prywatną łazienkę i darmowy dostęp do WiFi.

W Chacie Morgana na Dolnym Śląsku możesz zapomnieć o codziennych obowiązkach i zarezerwować noclegi z wyżywieniem, aby w pełni cieszyć się wypoczynkiem!

 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 

Noclegi w dolnośląskiej Chacie Morgana

Chata Morgana to agroturystyka w Górach Kaczawskich, która oferuje noclegi z wyżywieniem w Sudetach dla rodzin z dziećmi, miłośników wypraw górskich, a także wszystkich ciekawych fascynującej historii tego regionu. Znajdziecie tu Państwo liczne średniowieczne zamki, zabytki kultury sakralnej, pałace, wille należące niegdyś do miejscowej arystokracji, świadczące o bogatej historii tej części Sudetów.

Nasza chata w górach należy do Sudeckiego Towarzystwa Turystyki Wiejskiej oferującego sprawdzone noclegi na Dolnym Śląsku w gospodarstwach agroturystycznych i pensjonatach.

Jeśli szukacie Państwo sprawdzonego miejsca n a wypoczynek na Dolnym Śląsku w okolicach Bolkowa, Jawora, Strzegomia, Jeleniej Góry – zapraszamy do nas. Zapewniamy przytulne pokoje oraz możliwość rezerwacji noclegów z wyżywieniem.

Chata Morgana to świetna baza wypadowa i miejsce skąd można wyruszyć, by odkrywać Dolny Śląsk. Chętnie pomożemy Państwu w opracowaniu planów wycieczek. Jesteśmy zaopatrzeni w mapy, przewodniki, informatory turystyczne, które udostępniamy na życzenie gości.