WITAMY DOM POKOJE KUCHNIA CENNIK WARTO ZOBACZYĆ ATRAKCJE GALERIA KSIĘGA GOŚCI NEWSY/LINKI KONTAKT
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 4

 

Agroturystyka w górach z basenem

Położenie Chaty Morgana na mapie Dolnego Śląska, sprawia, że jest to świetny punkt wypadowy dla odkrywania przeróżnych ciekawych miejsc i atrakcji Sudetów. Gdy już zmęczycie się Państwo przemierzaniem górskich szlaków, oglądaniem uroczych dolnośląskich miasteczek, podziwianiem arystokratycznych willi, pałaców, starych kościółków i zamków, albo po prostu będziecie Państwo mieli ochotę powylegiwać się na łące, pod gruszą, jesteśmy gotowi:)

Mamy dla Państwa do dyspozycji leżaki na łące, pośród pachnących krzaków lawendy lub w cieniu pod gruszą. Czekają na Państwa hamaki w obszernej altanie, gdzie można również spędzić czas przy ognisku, przygotować grilla, spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi.

Za domem, na łące przygotowaliśmy zaplecze sportowo-rekreacyjne, które jest  świetnym miejscem do zabawy i odpoczynku z dziećmi. Do dyspozycji naszych gości mamy boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej, stół do ping-ponga, szachy plenerowe, także sprzęt sportowy: piłki, rakietki do speedmintona, kule do gry boccia, etc. Decydując się na wakacje u nas macie Państwo zagwarantowane noclegi z basenem. Nasz obiekt agroturystyczny posiada 9-metrowy basen – dla relaksu i ochłody w letnie dni. Zapraszamy:)